Używam bezwodnych płynów chłodniczych Evans zarówno w samochodach, które poddaję restaurowaniu, jak i w moich klasycznych samochodach. Obecnie jeżdżę znanym Bentley'em Thunderbolt aero, w którym używam Evans Vintage Cool 180°. Jestem zachwycony parametrami płynu, i rekomenduję bezwodne płyny chłodnicze Evans za to, że gwarantują ochronę, bezpieczeństwo i osiągi we wszystkich samochodach zabytkowych.

Graham Moss, RC MOSS LTD, specjalista odbudowujący klasyki.

 .

 

Classic Cool 180°

Bezwodny płyn chłodniczy specjalnie sformułowany do samochodów klasycznych. Classic Cool 180º chroni układ chłodzenia silnika w temperaturach od -40ºC do 180ºC. Unikalne właściwości chronią przed wieloma problemami związanymi ze stosowaniem płynów chłodniczych zawierających wodę, takimi jak: korozja i przegrzewanie.

 

 

Vintage Cool 180°

Bezwodny płyn chłodniczy specjalnie sformułowany do samochodó zabytkowych. Vintage Cool 180º chroni układ chłodzenia silnika w temperaturach od -40ºC do 180ºC. Unikalne właściwości chronią przed wieloma problemami związanymi ze stosowaniem płynów chłodniczych zawierających wodę, takimi jak: korozja i przegrzewanie.

 

 

Prep Fluid

Prep Fluid to przygotowawczy płyn płuczący, do użytku przed zastosowaniem Classic Cool 180° lub Vintage Cool 180°. Jest bardzo higroskopijny, wchłania wodę i usuwa wszelkie osady i kamień z układu chłodzenia.